| Ea_3507 a întrebat:

Trebuie să merg la un dermatolog pentru a scăpa de acnee! Ideea este că doctorul mi-a fost recomandat, de fapt este o doamnă doctor, dar nu am fost încă la ea pentru că nu am avut timp. Am înţeles că pentru început va trebui să mă consulte şi de abia după îmi va da o anumită cremă. În ce poate consta consultaţia? Ce o să îmi facă? laughing Am o teamă a dracului de doctori. :-s

Răspuns Câştigător
| Saraaaa a răspuns:

Nu te teme o sa se uite la cosurile tale si o sa-ti dea un tratament care cred ca e potrivit pentru tine eu am fost si sunt f fericita ca mi-au trecuthappy sper ca te-am ajutat funda?

3 răspunsuri:
| bebesweet a răspuns:

laughing nu o sa doara.doar se uita la felul tenului tau si face niste analize ca sa vada ce tip de unguent ti s-ar potrivi ca sa nu afecteze si mai mult situatia.laughing

| AnnaS98 a răspuns:

Pai... cred ca o sa se holbeze putin la cosurile tale si o sa-ti dea niste creme si alte creme de dat pe fata. daca e dermatolog n-ai de ce sa-ti fie frica!

| Lexii a răspuns:

Hei! Si eu am fost la un dermatolog acum 1 an cred. Din cate imi amintesc m. a intrebat daca mi. a venit menstruatia si in rest nimic interesant. Te sfatuiesc sa te dai cu zeama de la lamaie in locurile in care ai cosuri, lamaia usuca cosurilewinking. Succes la dermatolog o sa vezi ca nu e asa de rau.