| Loredana_4143 a întrebat:

Trebuie sa scriu o poveste.pentru un concurs as vrea cat mai multe idei daca se poatestraight face funditabig grin si mooooolte voturi:*:Xhappy

Răspuns Câştigător
| HallyKity a răspuns:

Pai poti sa scrii despre
- o aventura a unor copii care se aventureaza intr-o padure in care nimeni nu mai intase pentru ca se pretindea a fi blestemata
-sau despre o fata orfana care a crescut intr-un orfelinat dar a ugit si fiind foarte talentata lacva (ce vrei u) a fost descoperita cumva vezi u cum si a devenit ceva in viata...
-despe un baiat care sta prea mult pe net si intr-o noapte adormind la pc pe un site care vrei u se trezeste apoi ajuns in calculator si nu mai poate iesi. sia are parte de multe aventuri... ma rog asta cam scartie dar poate o faci u sa sune mai bine.batting eyelashes
-sau despre o fata care avea premoiti cu lucruri rele care aveau sa se intample cu lumea din jurul ei si pana la urma se adeveresx si apar multe probleme dar vezi u cum o rezolvi
sper ca macar una ti-a placut. succes si fundita te roooog.:dhappy