| bellas a întrebat:

Trec clasa a 10-a si as dori sa ma transfer la alt liceu. Eu vreau sa stiu daca pot sa fac transferul in oricand pe parcusul anului scolar. Stiu ca in primul si in ultimul an de studiu nu se poate realiza transferul. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Neymar10 a răspuns:

E voie frate te poti transfera oricand...doar te duci la liceul unde vrei iti da ceva fisa aia o duci la scoala care o ai iti elibereaza carnetul si nu stiu ce mai trebuie si poti... poti si in a 10 si in a 11winking am cunoscut acum pe cineva din a 10 si a putut sa plece