| BabyWL a întrebat:

Care stiti cum se face transferul de la un liceul la altul si in ce perioana? Vreau sa ma transfer de la un liceu dintr-un oras la un liceu din alt oras, trec in clasa a 11 a si nu stiu ce si cum sa fac sa ma transfer. Si va rog sa-mi ziceti si in ce perioada pot efectua transferul. Am enorm de mare nevoie de ajutorul vostru! Va rog!

3 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Mie mi s-a spus ca dupa perioada de 15 august dar nu stiu sigur cel mai bine e sa te interesezi la secretariat

| SweetCandy a răspuns:

thinking
du-te si intereseaza-te la scretariaul scolii de unde vrei sa te muti...")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in *** la secretariat