| Numarul1 a întrebat:

Trec in clasa a 8-a si am un k*t de telefon de la votafone de vreao 10 Euro, din Deuthland.As vrea sa-mi cumpar un Samsung sau ceva,dar nu anul asta, pentru ca sincera sa fiu, eu nu folosesc asa mult telefonul`.Imi pun centi doar cand imi expiralaughing))))).As vrea intr-a 9-a sa-mi cumpar unu`...ce mi-ati recomanda? si parca mi-e rusine SA le cer parintilor bani.:d..cred ca o sa strang bani, mancand mai putin la scoala.Ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| rafaell a răspuns:

laughingMananca mai putin idee buna strangi bani pai ia-ti un Nokia c3 ieftin sau Samsung Nexus cauta si ti pe net telefoane

1 răspuns:
| royeti a răspuns:

Uite aici ai o gramada de telefoane. Da-i sortare dupa pret si vezi la ce te incadrezi: http://profitshare.emag.ro/....../click.php