| anonim_4396 a întrebat:

Trec printr-o perioada foarte grea.
Mereu imi vine sa plang, mai ales cand am certuri in familie.

Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Esti si tu implicat in certurile acelea sau esti doar spectator? Daca e vorba de certurile parintilor nu prea ai ce sa faci. Poti doar sa discuti cu fiecare parinte in parte si sa le spui ca te afecteaza certurile lor. Daca poti, da-le sfaturi despre cum ar putea sa se comporte unul cu altul.

| Ionut58282856 a răspuns:

Apuca-te de alcool, iesi cu cei de varsta ta care te inteleg, fa ce vrei si vezi ce faci tu. Asta e. Si ai mei se cearta iar tata m-a dat afara pe strazi pentru 4 zile rolling on the floor cersim impreuna daca se mai intampla asta? rolling on the floor)

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Intri într-o perioadă de depresie sau tulburare bipolară
https://www.depresiv.ro/simptomele-depresiei/