| kitty00 a întrebat:

Tu cum iti faci manichiura? Singura/mama/salon? Rotunda/patrata/triunghiulara/alta?happy De plictiseala

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi face o prietena la practica.
Patrate daca sunt lungi si rotunde daca sunt scurte.

| WhiteLover a răspuns:

Patrate si french is preferatele mele, si nu se demodeaza niciodata happy

| EmoRock a răspuns:

Eu mi-a fac singura, si obisnuiesc sa le fac patrate.Pot sa-mi fac mai multe modele daca sunt patrate.

| Adyizdroid a răspuns:

Sunt baiat deci...laughing) fa cum te taie capulaughing

| SwettieNicki a răspuns:

Pai...singura sau salon si patrata (french) deoarece este mai la moda:-D

| kitty00 explică (pentru SwettieNicki):

Si scurte sau lungi? eu incerc sa le pot face singura dar nu imi iese decat naspa. ai vreo idee de vreun tutorial?

| SwettieNicki a răspuns (pentru kitty00):

Pai pentru french ai nevoie de unghii lungi, dar daca ai unghii scurte le poti da numai cu oja si sa le faci tot felul de modele gen stelute etc. Nu este mare chestie:*O sa-ti reuseasca! Bafta!