| Question_3829 a întrebat:

Tu traiesti sau supravietuiesti?

Răspuns Câştigător
| Dolceboy a răspuns:

Supravetuiesc,vrei si argumente? du-te pana la geam si arunca un ochi afara se vezi jungla ce te inconjoara

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Question,
Depinde de zile. Azi traiesc, maine supravietuiesc. Imi place intrebarea pentru ca are mai multe sensuri.
Pa, pa

| Angeline a răspuns:

Traiesc, pentru ca nu sunt la limita vietii, daca as supravietuii, ar incemna ca viata mie mai grea, ceea ce e o minciuna tongue

| helpu a răspuns:

Azi am supravietuithappy. Maine mai vedem. Poate maine traiesc...

| Cory_1336 a răspuns:

Traiesc pentru a supravietui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde...exista mai multe sensuri referitoare la faptul ca traiesc sau supravietuiesc.