| PuffDienutssa a întrebat:

Tzalooth TPU happy ma puteti ajuta sh pe mineeelove struck as vrea cateva exemple de jocuri/activitati pentru o searaa cu prietenii love struck dau fundita pentru cele mai multeee love struck

Răspuns Câştigător
| Christinne8 a răspuns:

Pai stiu cateva jocuri.
La cati metri te`ai inecat?=> Se joaca asa: legi o persoana cu ceva la ochi si il intrebi la cati m te`ai inecat: si arati tu diferite inaltimi. el trebuie sa raspunda cu da sau nu.
cand spune da urmeaza intrebarea :si cine te-a salvat. si arati cu degetul spre persoanele din jur. si intrebi persoana? pana zice da. dupa aceea intrebi si unde te-a sarutat si arati parti ale fetei. pana zice da.laughing si cand spune da. persoana care s`a nimerit trebuie sa-l pupe in locul in care a spus da.

sau alt joc. sticluta.[cu adevar sau provocare]

1 răspuns:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Fete?! pai va puteti bate cu pernele, vorbi despre generatia noastra big grin, a sta pe calculator a asculta muzica. Depinde daca sunteti singure puteti face orice. Dar daca este un baiat se elimina barfiu laughing deci eu zic ca puteti gasi actvitati care va pot face sa va simtiti bine.
1. Statul pe pc
2. Muzica
3.Jocurile
4. Conversatul
5. Jucatul
6. Bataie cu perne :X :
7. Dormitul (ceea ce nu este o optiune)
8. Sa iesiti afara :X e super tare pe la 5-6 cand se face ziua
FUNDITA?