| andreea4ever a întrebat:

Uitati-va la aparatul acesta de fotografiat
http://www.emag.ro/......AV200black
are 14 Megapixeli si este doar 3 milioane si ceva.Parerea mea este ca ii lipeste ceva.Nu poate fi atat de bun si sa fie doar 3 mil:-? nu? Este bun aparatul?

Răspuns Câştigător
| Meli34 a răspuns:

Buna Andreea. poate iti pot fi de ajutor. Aparat exact ca acesta am avut si eu si l-am luat tot la acelasi pret. Este bun(parerea mea) si daca vrei sa iti cuperi unul, eu zic ca ai facut o alegere 90% buna. Doar ca al meu s-a stricat deoarece era deschis si l-am scapat si chestia aia care iese si intra cand il deschizi si il inchizi a intrat cu o parte inauntru(daca intelegi) si na...asta i-a fost sfarsitul... daca chiar vrei, cumpara-l. Iti doresc sa faci cea mai buna alegere.Succes happy

1 răspuns:
| leo987 a răspuns:

Am un aparat la fel, de cateva zile. Poze bune pentru pretul lui. Filmarea HD face toti banii. Merita