| papone a răspuns:

La 15 ani ai tai, nu cred ca este indicat sa faci publicitate la un asemenea videoclip! Nu este nimic amuzant, caci cine l-a facut, nu stiu ce cultura are.Mai ales ca vrei sa urmezi jurnalistica!

4 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

O stiulaughing) E prea tare:X

| madalinaaa89 explică:

''papone'' asta era o ''intrebare'' la care nici nu ma gandeam sa dau fundita pentru ca era ceva de amuzament, insa, tinand cont ca ai zis ceva foarte adevarat si m-ai pus pe ganduri, ai primit o funditalaughing)

| Daniel TM a răspuns:

Interesant. Cand l-o dresat sa nu manance cand zice el "Basescu" cred ca o "mancat" saracul caine la bataie pana o inteles ca atunci cand se pronunta "Basescu" nu trebuie sa ia sa manance ca altfel se intamplca ce s-a mai intamplat inainte la dresat (adica bataie).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am mai vazut, tot pe TPU, foarte comic:)). Inteligent caine, l-au invatat bine stapanii! Iata si partea a doua, unde intervine si Boc: http://www.youtube.com/watch?v=D2zZSrmfYi8 asteptam si partea a treia:)).