| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=2Fsg3oOCceM

uitati-va si radeti :-bd!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-au batut astia si vreau sa ii fac de ras!

5 răspunsuri:
| iri a răspuns:

Ce-i de ras la asta? Ca stau unu in spatele celuilalt si se uita la telefon? Ha ha...

| Chuck a răspuns:

E bine incadrata porcaria asta la rubrica sanantate. Intru in depresie cand vad atat de multa prostie, copii care, la 10 ani, nu mai sunt copii, ci niste mici-mari obsedati sexual fara lipsa de umor/caracter/identitate, cu niste parinti care muncesc pentru a le face poftele (achizitionarea unor calculatoare, telefoane mobile, par example)...Pentru ce? Cu ce scop?
Nu sunt nici eu vr'un mare invatat. Nu am nici eu o varsta inaintata (am 17 ani, aproape), dar ii multumesc lui Dumnezeu pentru tot ce mi-a dat.

P. S. : Am caracterizat incomplet "generatia McCDonald's", pe care eu o numesc "generatia Online", la o anumita categorie de varsta si minte. E o generalizare deoarece unii copii au ceva minte in cap.
P. S. 2: Admir ca, intr-un fel, discriminati gay-ii laughing. Nu am ceva personal( smug smug ) cu ei, dar mi se pare ciudat. Ma rog, nu asta conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huh? Nu inteleg ce vezi de ras aici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca asa ai gandit cand ai postat filmuletzul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad tot timpul pe la mine prin zona oameni ca aia stand asa, asta inseamna ca toti sunt gay?