| DmnProfesoara a întrebat:

Uleiul de masline este bun pentru tenul acneic? Adica, ma gandeam sa ma dau seara cu ulei de masline,sa-l las pe piele cateva minute si sa ma clatesc dupa aceea. Are vreun efect uleiul de masline asupra tenului? Va rog, cei care au incercat sau stiu mai multe detalii sa comenteze. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Eu m-am dat cu fucicort si e f bun uite aici niste pareri http://forum.softpedia.com/topic/629012-acneeretin-apareri-pro-contra/

| Xtadelo a răspuns:

Doamne straight face Nu!
De la uleiul de masline o sa fie si mai rau. straight face
Ceva eficient e Zineryt happy
Il gasesti la farmacie.
Bafta happy