| anonima0101 a întrebat:

A incercat cineva uleiul de masline pentru par? Daca da, a avut vreun efect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de primul, celelalte doar au aberat pe subiect.
Dar da si da-ca raspuns la intrebare.

13 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, are efect.

| anonima0101 explică (pentru OnuOnulică):

Cel mai scurt si la subiect raspuns, mersi.

| Clorox a răspuns:

Da! Este foarte bun!

| kiri11 a răspuns:

Mult mai bun este extractul din nuca de cocos, desi eu folosesc gama senso duo pe care ti-o si recomand. Orice problema a parului poate fi rezolvata cu aceste produse.

| anonima0101 explică (pentru kiri11):

De unde as putea sa cumpar?

| kiri11 a răspuns:

Hmmm, aveam site-ul pe undeva. Dar scrie mai simplu vivese senso duo pe google si vei gasi. happy

| kiri11 a răspuns:

Am gasit:) iti pun la dispozitie si site-ul: http://worldglobalnews.com/......-678-c/kr/
Bafta :)

| NH4OH a răspuns:

De câteva ori, da.
N-am reușit să văd dacă mi-a crescut, însă a devenit mai moale și strălucitor. Uleiurile au rolu de a hrăni firul de păr, e normal să se simtă asta ( și la cel de cocos ). Se piaptănă mai ușor, deci în mare e ok, este bun pentru a-ți hrăni firul de păr.
Baftă!

| BeeBia a răspuns:

L-am incercat dar mi-a parut rau. Mi-a luat o gramada sa mi-l scot din par.

| Nyy2003 a răspuns:

Mie mi-a facut părul stralucitor, moale si fin.dar trebuie sa stai cateva minute cu el in cap...(10 minute am stat eu.)
P.S. Ai grija cat folosesti ca e cam greu de scos din par...necesita multe clatiri...

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Da,e foarte bun! Iti face parul matasos si moale si stralucitor!
Fundita?

| Bumm1234567890 a răspuns:

Da, eu am in decat si nu mi-a crescut parul de loc dar se vede ca este mai bogat si mai fin, dacă faci asta in fiecare zi va avea efect si parul iti va creste. Trebuie sa il încălzești si sa maseze capul cu el, după acea stai 10 min si apoi re speli cu șampon si balsam pe cap