| Mihai8549 a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru cresterea barbii? Daca da, folosit solitar sau in simbioza cu alte substante? Pentru ce perioada temporala trebuie lasat sa actioneze asupra pielii? Multumesc.

11 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Da-te in fiecare seara cu el si dormi asa happy

| Mihai8549 explică (pentru Etelca):

Nu este degeaba? Nu se sterge pe lenjerie?

| Etelca a răspuns (pentru Mihai8549):

Dormi pe spate, daca poti, daca nu, da-te in timpul zilei happy

| Mihai8549 explică (pentru Etelca):

In timpul zilei si-l las sa actioneze pe o perioada indelungata? Ce perioada? Pot sa-l folosesc zilnic?

| Etelca a răspuns (pentru Mihai8549):

Da, foloseste-l zilnic, lasa-l cat poti tu de mult happy

| AtateaConditii a răspuns:

O data pe saptamana, se lasa 30min sau o ora. Se foloseste si vitamina a se gaseste la farmacie.

| Mihai8549 explică (pentru AtateaConditii):

Daca-l folosesc zilnic o sa am rezultate mai rapid? Cu ce ajuta vitamina A?

| AtateaConditii a răspuns (pentru Mihai8549):

Nu stiu la ce ajuta asa o zis farmacista, in fiecare zi nu e prea bun ca e foarte uleios, odata sau de 2 ori pe saptamana e de ajuns. O sa ai timp de barba ce te grabesti asa repede, o sa vrei sa scapi de ea.

| Mihai8549 explică (pentru AtateaConditii):

Stiu consistenta...cu ce ar putea sa afecteze daca dau prea mult? Sunt paros in general, doar barba nu am, mi se pare foarte nefiresc.

| HueyFreeman a răspuns:

Stii ce ajuta la cresterea barbii? Testosteronul.

| Mihai8549 explică (pentru HueyFreeman):

Am inteles ca se injecteaza pentru o crestere mai rapida a masei musculare.