| cristianorudi7 a întrebat:

Ultimul episod pe care l-am vazut aseara din Anatomia lui Grey(cand O'Malley si Stevens au murit)-scria ceva de genu partea a 2. Acum vad ca la ora 11 este Dr.House, si nu numai diseara ci si in zilele urmatoare. S-a terminat Anatomia lui Grey sau km, ca nu inteleg?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

SWalut si eu urmaresc seralul si unu la mana stevens nu a murit.Vara asta a fost dat in reluare de la sez 1 si nu au apucat sa il termine s.au oprit la sezonul 5. Cam pron octombrie va incere la ora 22. cel mai probabil sezonul 7 ( stevens scapa de cancer si il paraseste pe alex)

e superb serialul
funda?