| bianca_4393 a întrebat:

Un baiat acum cativa ani ma placea. timp de un an nu ne-am mai vazut deloc.acum prietenii cred in continuare ca ma place, dar daca vreau sa il intreb ceva pe mess sau sa il bag in seama ma ignora total. funda pentru cine imi explica de ce.

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
Eu cred ca el nu te mai baga in sema deoarece acum un an poate el suferea ca tu nul bagi in seama si poate vrea sa-ti plateasca cu aceashi moneda.
Dar daca si tie iti place de el, incearca sa vorbesticu el poate va uita tot ce a fost si veti putea fi prieteni sau ce vrei uh.Muuult noroc.happy

2 răspunsuri:
| fLrYdzstr a răspuns:

Daca te`ar place nu te`ar ignora, cred ca nu te place si nu stie cum sa scape de tine. :d

| RebbeSstar a răspuns:

Poate e timid, poate nu-i mai place de tine, poate nu e in stare sa-ti spuna ce simte...dar el s-a mutat sau ceva de genu de nu poti sa vb fata-n fata cu el?