| Skitt a întrebat:

Buna TPU.happy
Deci. Mie imi place de un baiat si el ma vede doar ca pe o prietena foarte buna cu toate ca, cateodata se poarta ca si cum m'ar placea iar cateodata e asa de rece cu mine. Nu mai stiu ce sa cred[daca ma place sau nu] dar mi'e frica sa'l intreb pentru ca daca el nu ma place vreau sa fim in continuare prieteni. Ma puteti ajuta?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Cum crezi ca te.am putea ajuta? vorbeste cu o colega sau cu un prieten mai bun de al lui si vezi ce zice; vezi cum te priveste. Poate uneori se poarta mai rece ca are o problema sau l.ai deranjat cu ceva.Sau poate ca ar trebui sa.i dai de banuit ca tu il placi pe el si sa vezi cum reactioneaza.etc...noroc.Dragostea e complicata...

1 răspuns:
| ecstassy a răspuns:

Asa ceva mi se intampla si mie...nu stiu eu cand il vad rece nu il bag in seama si cand vorbeste cu mine ma dau pe langa ellaughing