| Dolofănica a întrebat:

Un baiat de 7 ani ma place dar eu nu îl plac. Nu vreau sa ranesc sentimentele lui. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! La 7 ani, nici macar de placut nu poate fi vorba! Nu ii poti rani sentimentele, eu zic sa ii spui ca vrei sa fiti doar prieteni. Sa fim seriosi, stiu ca la 11-12 ani se intemeiaza relatii, dar la 7, chiar nu. big grin Nu ai cu ce sa-l ranesti, spune-i clar: DOAR PRIETENI! Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Dolofănica explică:

Am 8 fetelor.

| Fatanumarul1 a răspuns:

Bunaaaaaaa! ce coincidenta! si eu sunt tot in situatia ta! Pai eu i-am spus ca sunt prea mare pentru el si el m-a inteles! Ce mare greutate? Sentimente!? laughing lol pe bune lasa tu sentimentele copilului! laughing

| Dolofănica explică (pentru Fatanumarul1):

Nu înțeleg cum de ești așar rea.

| Dearness a răspuns:

Aoleu manlaughingAre 7 ani? Tu cati ani ai? Chiar sunt curioasa thinking Nu cred ca ai mai mult de 10.Traiti-va copilaria fratilor.De pe acum va ganditi la iubire? Cica "Nu vreau sa ranesc sentimentele lui". Sentimente? :-o Ce sentimente are el, nu pot sa-mi dau seama.Ce sa faci? Lasa-l sa invete alfabetul si sa invete cat face 10+10.Si tu invata carte si apoi gandeste-te la iubire.

Apropo, am inteles bine ca acel baiat are 7 ani, adica asta voiai sa zici, nu? Ca se poate lua si altfel, cum ar fi: Un baiat ma place de 7 ani dar eu nu il plac etc"