| LCD a întrebat:

Un link ceva de unde sa descarc nero. mersi

7 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Pot spune ca nu prea e bun acum 2 zile l-am descarcat si eu si dupa ce stay o ora sa-l descarci trebuie sa-l cumperi ca sa se ducala bun sfarsit nu ti-l recomnad sincer

| corina_4591 a răspuns:

Http://www.filehippo.com/ poti downloda ultima versiune.

| Smokethatshit a răspuns:

Il poti descarca dupa site'ul oficial, dar bineinteles ca este DEMO, full nu ai de unde sa il descarci ( gratis ) www.nero.com sau linkul direct ---- http://www.nero.com/eng/downloads-nero9-trial. php ----

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

# ore incercasem si eu. Iti trimit pe privat id meu si ti-l dau eu.