| ღHinataღ a întrebat:

Un necunoscut vrea sa te adauge pe lista de prieteni pe facebook.Sa accept sau nu?

10 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Păi ce treabă ai tu dacă el m-a adăugat pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap,oricine merita o sansa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant modul în care te-ai exprimat. laughing

| Darkness13 a răspuns:

Verifica-i profilul, daca e in ordine accepti, daca e vreun psihopat nu.
In caz ca ai acceptat iar mai tarziu vezi ca nu e in toate facultatile mintale ii dai '' unfriend ''.
Foarte simplu! Succes!

| anonyymuusss a răspuns:

Dacă ți se pare foarte dubios nu, dar dacă l-ai m-ai văzut si ti se pare ok poți sa accepti chiar dacă nu il cunoști.

| DIVERGENT a răspuns:

Uita-te pe profilul respectivei persoane si la prieteni si vezi daca aveti vreunii comuni. Tu decizi. Oricum, daca ii accepti cererea de prietenie poti sa ii dai oricand vrei tu "Unfriend".

| KatlynKim a răspuns:

Daca il stiu cel putin din vedere, si daca avem prieteni comuni, da.

| KiGtOgT a răspuns:

Nu accepta, cine stie cine e!

| Baschetbalistu_Andrei_1996 a răspuns:

Depinde de persoana care vrea sa ma adauga pe lista de prieteni...

| primejdia a răspuns:

Nu e ca si cum ti-ai risca viata acceptandu-i cererea... poti oricand sa-l scoti de la prieteni si ai sa vezi ca vei fi teafara