| cocobub a întrebat:

Un nume de pagina pe facebook cele mai frumoase nume funda

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii!
Please,nu sta in loc!
Shut up, baby!
Iubita, esti patetică!
Iubire si ura
Suntem originale
Tu sau eu
Super ori groaznic
Nu mai am idei!
Bafta!

7 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa iti dam noi exemple.
Gandeste-te la personalitatea ta si lucrurile care te reprezinta, asa vei gasi cel mai potrivit nume, unul aproape de sufletul tau.

| Assu53 a răspuns:

Mie imi place numele de AOWwinking

| byeddy a răspuns:

Skyfall 007 laughing

| ToxicLollipopx a răspuns:

Www.facebook.com/WeLoveLondonRO e pagina mea :) Poti face Fan-Cluburi

| helene96 a răspuns:

Ganduri spuse, O fata ca ea

| Anna220 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa iti inventezi propriul nume, deoarece este mult mai original. Daca eu voi spune acum un raspuns (un nume), gandeste-te ca poate unele persoane te vor copia. Uita-te in jurul tau si gandeste-te ce se intampla in viata de zi cu zi. Uita-te afara.Asa iti poti creea un stil! Succes :*

| Snowxd a răspuns:

Ganduri spuse, O fata ca ea; Esti ca toti ceilalti,...happy