| Monet a întrebat:

Un prietem de al meu este in spital si eu si niste colegi vrem sa-i facem un cadou si nu stim ce.
astet sugestii!

Funda!

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Cadoul ce l mai mare e ca sunteti alaturi de el in momentele alea grele... cadoul ramane la aprecierea voastra si Bugetu Vostru (Parfum, Ceas, Tricou, Cd) depinde ce ii place voi il cunoasteti mai bine. dar dupa cum am spus. sigur ce l mai mare cadou pe care el il va aprecia va fi prezenta voastra acolo big grin succes big grin

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred ca cel mai frumos cadou e ca vreti sa ii fiti alaturi. O sa se simta foarte bine cand o sa vada ca va pasa de el, si cu siguranta nu o sa uite gestul. Daca prefera vreo echipa de fotbal poate ii luati un tricou cu echipa preferata, sau un fular ca tot e iarna. Sa fie amintire de la voi toti.

| Panda10213 a răspuns:

Un cos q fructe

| testament92 a răspuns:

Portocalelaughing

| Deiuuuuuu a răspuns:

Ceva memorabil, cum spunea solitarhk, cadoul ramane la aprecierea voastra. bafta!:*