| AndreEa_8847 a întrebat:

Un prieten de`al meu are un telefon Nokia 5030 si vrea sa stie daca poate sa`si puna parola la mesaje. si acolo la setari siguranta scrie modificare coduri de la acces care coduri? ca de mesaje nu scrie nimic straight face si acolo cu nivelul de siguranta nu stie ce sa bage big grin pls help me. e urg big grin:*

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu poate sa puna parola la mesaje sau la alte fisiere deoarece la telefoanele Nokia si Sony Ericsson nu se pot pune parola, doar pentru cartela Sim sau de blocare a telefonului.

O seara placutahappy