| Mixii a întrebat:

Cum pot sa pun cod la mesaje sau la tastatura la nokia c3? am incercat in setari >- siguranta >- coduri acces >-modificare cod de siguranta la ce ajuta? pentru ca mie imi apare acolo : Cod de siguranta : si imi zice sa. l scriu doar ca eu nu. l stiu

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Cauta blocare tastatura

4 răspunsuri:
| Hanna_2770 a răspuns:

Codul este 12345 apoi scrii codul pe care vrei sa-l ai tutongue

| Bianka4U a răspuns:

Gata, am rezovat si euuuubig grin faceti asa, intrati meniu> setari> siguranta> nivel de siguranta> telefon> dupa inchideti. iarasi meniu> setari> siguranta> coduri access> modificare parola> si scrieti 12345, dupa pass noua dupa inchideti. Si faza finala, intrati setari telefon, blocare taste, si bagati pass aia noua si dupa alta ori 12345 si dupa aia noua. Sper ca vam ajutat! sall

| alex_5772 a răspuns (pentru Bianka4U):

Buna am bagat si eu parola pe telefon si din greseala am bagat codu gresit de 3 ori si acum n-am ce sa-i mai fac numai imi primeste cod ce sa fac nevoie de ajutor alex_ladesti, daca poti sa ma ajuti...multumesc

| AndreiNiq a răspuns:

Eu am alta problema, Biank4U,eu cand intru in setari, siguranta, coduri acces, modificare parola si bag parola 12345 imi spune ca am introdus o parola gresita.