| Londoner a întrebat:

Un program sau un site online unde să creez colaje mai... speciale? Sau ceva bun, unde să- mi iasă colajul calumea.
FUNDĂ.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Intra pe Magazinul web Chrome [daca ai Google Chrome] si cauta Loupe Collage!:x E genial! Poti face orice cu el! Uite un link daca nu poti intra de acolo : http://www.getloupe.com/create?r=gc.Mult spor!:*

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Youtube.

| NutzaLenutza1 a răspuns:

Pixlr.com

| NutzaLenutza1 a răspuns:

Sper ca te-am ajutat

| Alexandra4012 a răspuns:

Poti folosi piZap sau poti sa downloadezi Photoscape. E un program foarte bun. Sper ca te-am ajutat. Funda?