| ADYX009 a întrebat:

Un sfat ceva m-am saturat de viat imi pare rau ca spun chestii din astea dar e greu! Fata care o iubesc e cu alt cineva un prieten de-al meu a murit, un prieten de breasla un fratior de-al meu! Simt ca plang in interiorul meu sunt retras in ultimile zile stau cu castile in urechi nici pe parinti nu-i mai ascult nici pe profesori! Dezamagirea cea mare este de fata care avanseaza in relatia cu acel baiat nu pot opri asta! In fiecare sambata mergem la cimitir si aprindem o lumanare eu si niste prieteni, pentru fratioru nostru! e greu! De ceva vreme am devenit emo lumea ma acuza, imi zice "O sa sfarsesti cu lama in veene" si nu am crezut pana nu am ajuns in starea asta! un sfat va rog!

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Kill bill

| BolO a răspuns:

Prin perioada asta am trecut si eu asemanador cei drept dar am trecut. Parerea mea e sa stai cateva zile sa te linistesti ( week-end ) si sa te gandestei la partea buna a lucrurilor si ar mai fi ceva, consulta un psiholog, e cal mai bun ajutor. macar cateva sedintze iti spun ca nu strica!

Bafta happy!

Răspuns utilizator avertizat