| dudy2204 a întrebat:

Un sfat va rog. dupa voi cum trebuie sa te comporti cu tovarasii enervanti? ..tovarasi din astia care vor sa para "grei"?

5 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

E simplu evita sa iesi cu ei, dale replica poate tace, daca nu vrei sa le dai replica poti sa le spui verde-n fata sa termine cu prostiile alea daca vreti sa mai fiti tovarasi daca nu sa isi caute alti prosti ca ei, 5 acceptale prostia asa cum le-a fost data si admirai ca pe niste exponate din epoca de piatra de la muzeu tongue bafta

| LolaLollita a răspuns:

Ignora-i, e cel mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| IncorrectUsername a răspuns:

Ignora-i...

| YO007 a răspuns:

Frate, pentru astfel de oameni, nu trebuie sa-ti bati capul...ei nu stiu alte lucruri in afara de : criticat. asa ca, sfatul meu este sa ii lasi sa vorbeascaprobabil se vor plictisi sper ca te-am ajutat!