| Chocolate a întrebat:

Unde este chatul de pe site'ul asta? Nu gasesc nicaieri unde sa intru pe el! De unde intru?

5 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Http://www.tpu.ro/shoutbox.html
Intri pe www.tpu.ro (asa simplu) si sus in dreapta trebuie sa scrie "discuta live".

| Gabystelistu95 a răspuns:

Vezi ca scrie pe undeva "Discuta LIVE!", acolo este chat-ul.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Sus de tot scrie PRIMA PAGINA dai click pe ea si dai la discutie live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpu.ro deasupra- dreapta, la prima intrebare scrie " Raspunde primul". Alaturi, "Discuta LIVE". Apesi acolo, si vei fi directionata spre pagina: www.tpu.ro/shoutbox.html
Bafta.