| ChristianAthletikتايلور a întrebat:

Unde gasesc si eu in bucuresti prin zona unirea sau vacaresti un magazin de bijuterii care sa iti faca si gaura in ureche pe loc.

1 răspuns:
| ElectricChapel a răspuns:

Intre Romana si Universitate este un magazin cu articole de Craciun (langa cafenea Grand, hotel Intercontinental) in spatele la magazinul ala este "Dolly pierce". Sunt ace sterile (capsator sau ac depinde ce si unde vrei). Face si tatuaje si pierce-uri in diferite locuri ale corpului si cercei in ureche