| ~AleXa~ a întrebat:

Cat costa sa imi fac o gaura in ureche? Unde gasesc o bijuterie care sa imi faca gaura in zona Titan? Dau funditSSa...

2 răspunsuri:
| Terapeutul a răspuns:

In magazinul Titan la parter este o bijuterie.Pretul nu il mai stiu(banuiesc ca le mai modifica intre timp) daca nu, mergi la un cabinet medical (in incinta policlinicii Titan) si roaga asistenta! asa e cel mai sigur din punct de vedere al igienei ( ma rog, asigura-te ca se spala pe maini, ca-si pune manusi de unica folosinta, ca atunci desface acul din ambalaj ). Du-i o cafea sau o cutie cu bomboane, n-o sa-ti ceara bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constat ca nu prea esti hotarata unde vrei sa-ti faci gaura, in ureche sau in zona Titan (o fi tot aia cu zona zoster?!)...