| ChivuA a întrebat:

Unde imi pot face abonament pentru autobuz? nu am avut niciodata si vreau sa stiu unde trebuie sa merg cu cine trebuie sa vb... cui trebuie sa ii platesc? vaa rogg :X

2 răspunsuri:
| user1234554321 a răspuns:

Mergi in autogara unde opreste autobuzul si acolo poti sa iti faci. dai funda?

| madutza2468 a răspuns:

Pai.depinde in ce oras...in unele orase nu stiu daca in toate, in statii sunt niste casute(sa le zic asa ) in care poti sa te duci acolo si sa-i spui ca vrei abonament si platesti acolo. sper ca ti-am fost de ajutor