| Căpșuni a întrebat:

Buna happy
In curand incep scoala si vreau sa imi fac abonament pentru autobuz...Imi puteti spune cat ma costa? si unde trebuie sa merg pentru a mi-l face big grin Sunt din Sibiu.

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| DraGoNnU a răspuns:

Salut! Si eu sunt din Sibiu! Pe calea dumbravi iti poti face. Este acolo un chiosc... FUnda?

| DraGoNnU a răspuns (pentru DraGoNnU):

Aaaa am uitat sa-ti zic cat costa: 50lei Fundaa pls?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Du-te si tu acolo unde se fac abonamentele! Chiar crezi ca noi putem ghici cat costa un abonament in Sibiu? Ca nu-s aceleasi preturi in toata tara!