| Andree_9374 a întrebat:

Unde in Ploiesti se gasesc ochelari de soare ray ban.Nu neaparat originali.thinking In mall?!

4 răspunsuri:
| andreushk a răspuns:

Hei happy. se gasesc la intrare in hause of art sau se mai gaseau la take me. daca sti unde e baliful acolo sunt cu 20 de lei la fel ca in mall chiar mai multi. daca te duci in balif o sa gasesti la take mehappy

| Andree_9374 explică:

Take me nu mai este.sad Dar la house of art sunt ray ban? Adica scrie pe ei ray ban?

| Andree_9374 explică:

Take me nu mai este.sad Sau este in renovare. si la house of art sunt ochelari ray ban? adica sa scrie pe ei ray ban ca ochelari aviator gasesc oriunde dar nu scrie pe ei ray ban.

| Andree_9374 explică:

Cine imi zice unde in Ploiesti gasesc ochelari de soare ray ban dau funda!