| tpu_ank a întrebat:

Unde iti vei petrece Craciunul?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, era vorba ca alaturi de familia mea, dar am primit o invitatie de la fostul prieten, m-a invitat sa pestrecem impreuna Craciunul, initial nu am fost de acord, dar apoi am acceptat ca eu inca il iubesc si mi-ar placea sa fiu cu el in astfel de momente!

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Voi merge impreuna cu parintii mei la fratele mamei mele. Spre deosebire de alte Craciunuri, imi convinehee hee, pentru ca voi sta cu verisorul meu de 16 ani si cu verisorul verisorului meu de vreo 15 ani si nu o sa ma plictisesc.big grin

| arysa a răspuns:

O sa merg cu familia la niste rude in aporpiere de Predeal:X deci cine stie poate ajung si pe partie.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Acasa impreuna cu familia.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Probabil acasă, cu părinţii.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Acasa.
Sau cu colinda.

| Aly07 a răspuns:

Cu familia happy
Aaa am uitat si cu mancarea big grin rolling on the floor.

| criss:) a răspuns:

Acasa, cu familia:X

| antonius74 a răspuns:

Acasa, cu familia si cu diverse cunostinte. Asa cum e mai frumos! blushing

Răspuns utilizator avertizat
| FoXy a răspuns:

Cu famila, acasa la cabana plapumioara:X tu?

| BuBuLyNa a răspuns:

Acasa cu familia ca in fiecare an! Sau daca ai prieten si vrei sa til petreci cu el atunci du-te cu el!

| Alina_5575 a răspuns:

Cu familia. tu?

| gossipgirlxoxo a răspuns:

In familie. tu?

| ~AleXa~ a răspuns:

In Los Angeles

| AlexxutzzaPurpleGirl a răspuns:

Acasa, cu familia, cred ca macar sarbatoarea asta nu merita sa nu fie petrecuta in familie. Parintii nu ma lasa sa invit cativa prieteni, dar tot va fi amuzant, voi fi eu, parintii, bunica, sora-mea, iubitul, finii si cei doi copii!

| AlecsaD a răspuns:

Pai...cred ca acasaiklove struck:p... tu?hee hee