| anonim_4396 a întrebat:

Unde ma pot tunde in botosani asa mai fain si sa nu fie prea scump? p.s. sunt baiat

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

CLUB M ESTETIQUE
Pietonal Unirii, Bloc CORSO, Sc.B, Botosani, Botosani---Cosmetica, Infrumusetare, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA

michellecosmetics
Strada \\\"Stefan Luchian\\\" nr.1 (fostul cabinet al domnului doctor Langa, vis-a-vis de blocul Victor Construct), Botosani, Botosani----Cosmetica, Infrumusetare, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA,

Michelle
Barbu lazareanu nr. 10 (P-ta Grivita), Botosani, Botosani---Bronzare, Coafura, Coafura Mirese, Cosmetica, Frizerie, Infrumusetare, Manichiura, Masaj Anticelulitic, Masaj Relaxare, Remodelare Corporala, SPA

O zi frumoasa! :X :*