| kalisscoca a întrebat:

Unde pot gasi bratara cu tepii de genu de pe google imagini scrieti bratari cu tepi si gasiti orcie vedeti acolo vreau sa imi cumpar spunteti-mi si mie unde gasesc dar sa fie in sectorul 4 sau 3 si sa nu fie magazin online ca asa stiu si eu nustiucate magazine.
plz urgent dau funda.

2 răspunsuri:
| iulyspy a răspuns:

Fa comanda pe un site de specialitate, dar sigur gasesti in bucuresti... uita-te si tu la adresele diferitelor magazine de acest gen
Bafta:*

| kalisscoca explică:

Pai stiu si eu nu sti sa citesti^^^ nu vreau sa comand de pe net iulyspy!