| psycho_5607 a întrebat:

Unde pot gasi cartile Gossip Girl? Sa le downloadez sau sa le citesc online? Daca le are cineva pe PC si mi le poate da, lasati ID aici sau intr-un mesaj. Merci foarte mult!

1 răspuns:
| Paris a răspuns:

Cauta la biblioteca judeteana. Este mult mai bine sa citesti cartea carte, nu pe calculator, cel putin pe mine calculatorul ma oboseste ingrozitor si mi se pare ft dificil sa fiu atenta si relaxata. happy Eu cartile mi le-am cumparat, dar le-am vazut intai la biblioteca judeteana, cum ti-am spus anterior. te pup