| dee.hk a întrebat:

Pe ce site pot gasi online cartile gossip girl?happy

9 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Eu le-am cautat... si nu le-am gasit. dar vezi ca sunt pe www.nemira.ro... la 9 lei o carte...

| zamfira a răspuns:

Da, Kh1ss are perfecta dreptate, la Nemira le poti gasi. Uite pe blogul editurii scrie ca pregatesc de lansare o noua carte din aceasta colectie. http://www.nemira.ro/blog/gossip-lit-la-bookfest

| fatacuesarfaroz a răspuns:

Dap aveti dreptate dar nu este 9 lei o carte este de la 12 lei in sus:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si eu cautsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe nemira.ro, da' nu-s toate crying. Mie-mi lipsesc primele 3 si nu pot sa dau de ele si pace.at wits' end.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le am luat de pe nemira.ro, dar imi lipsesc: primele trei si ultima. oare au legatura intre ele? ca am inteles ca personajele au alt caracter decat in film... spuneti mi va rog unde sa gasesc macar primele trei carti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ca nici eu nu le găsesc, dar nu știe cineva unde as putea găsi jurnalele vampirilor? Tot de citit pe net, dacă se poate... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gaseste cineva primele 3 volume de la gossip girl sa ma anunte si pe mine pls, ca la toate editurile am incercat dar la toate e stoc epuizat crying