| SOriilica a întrebat:

Unde pot gasi diferite chestii despre hipnoza,trucuri si alte lucruti tari? Caut de cateva saptamani si nu gasesc mai nimic. Avem o profesoara de desen care ne-a aratat ceva chestii gen cum ne creste mana (eu unul nu prea cred, mai degraba cred ca e o iluzie optica), dar oricum e tare faza... vreau altele la fel. Funda

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Http://www.xploremagic.com/ poate te ajuta asta. De asemenea si serialul The Mentalist cred ca te va interesa, sau Lie to me.