| alexalx1234 a întrebat:

Unde pot gasi fete in Constanta care sa fie de treaba si sa nu se uite numai dupa banii baietilor?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu pe TPU. laughing

| RAY a răspuns:

O fata e interesata de banii tai cand nu o atragi fizic, faza cu femeile materialiste e mai mult la baieti urati care asa se motiveaza ei, ele sunt materialiste eu sunt fotomodel, si fetelor le plac barbati sexy, hot indiferent de statul social

| Caro34 a răspuns:

Constanta e un oras mare; le-ai cunoscut deja pe toate? Eu nu cred! Mai sunt inca multe fete dragute si speciale care asteapta sa fie descoperite! Ce treaba au banii cu iubirea? Nu iei inca nici una de sotie! Vorbeste cu ele, invata sa ai o scoala terminata cu note bune si fa-ti un viitor fara sa te gandesti ca X sau Y ti-ar fi sus vreodata de bani. Pe X sau Y cine stie daca le vei mai intalni vreodata, apoi daca totusi va mai fi, atunci va veti distra bine de toate aceste prostii! Anii tineretii sunt aiurea; facem toate greselile ce se puteau face, apoi radem de ceea ce faceam si cum eram! Ai rabdare! Timpul mai cerne din oameni si probleme, deci totul e in continua schimbare! Numai bine!

| Victor453 a răspuns:

Ai mult de cautat)

| DorelExpertu a răspuns:

Pomohaci a raspuns la intrebarea ta:

La gradinita!