| alexalx1234 a întrebat:

Unde pot cunoaste fete de treaba in Constanta?

36 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La manastire - biblioteca sau un vecin care are una & sta in casa toata ziua inchisa, pe langa chestia ca nu are prieten ofera incredere ca nu te va insela

| alexalx1234 explică (pentru mgtow):

Nu umblă fetele din Constanța la mănăstiri sau biblioteci, doar prin baruri și cluburi de noapte. Și la alea care stau închise în casă cum ajung? Vecinii nu au fete.

| mgtow a răspuns (pentru alexalx1234):

Esti ca in filmul cu mad max, numai ciudate in lumea exterioara. La tara nu ai bunici? Cauti una de acolo dar trebuie tinut cont ca sant sanse sa se schimbe cand da de gustul orasului

| alexalx1234 explică (pentru mgtow):

Am rude în niște sate din Târgu Jiu, dar fetele de acolo sunt exact ca restul. Pline de fițe si aere de dive.

| darrio2007 a răspuns:

In centru.

| RAY a răspuns:

Eu am cunoscut o foarte buna prietena din constanta era o fata de nota 10, cauta mai bine

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Acum cât timp a fost asta?

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Acum vreo 2 ani

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

De atunci pana acum s-au prostit cam toate

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Fii serios, sunt convins ca sunt si fete ok, dar depinde si de aspectul tau fizic, eu nu am vazut tip dragut, frumos sa se plange de fete

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Sincer, arăt ca naiba. Îți dau link-ul către profilul meu de Facebook în privat ca să te convingi

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Imi poti trimie ai cuv meu ca nu o sa il public

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu esti urat, ai un fizic de nota 7

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Nota 7 nu ajunge pentru fetele de aici care vor doar băieți perfecți. Din octombrie anul trecut m-am apucat de sală, dar din cauza acestui virus a rămas închisă, dar am o alimentație sănătoasă și sper că poate pot schimba ceva.

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Dar sa zambesti, as vrea sa te vad ca zambesti si sa iti lasi barba =adica contur

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Ajută la ceva zâmbitul în poze?

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Desigur ca ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ia sa vad, da-mi poza

| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

In cazul tau ai dreptate, o fața asimetrica, feminina nu inspira masculinitate, iti poti lasa barba, vezi de o noua freza

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Depinde la ce fete te uiti, din ce am vazut ai lista fete mult prea frumoase pentru tine, ti am dat nota 7 daca ai si carcater de barbat hotarat si tu ai o fața asimetrica, nu prea masculina, mai lasa si tu de la tine, vezi de fete mai cum sa spun intre urate -dragute, degeaba vb cu fete de nota 9, 10, vezi de fete de nota 5, 6 asa incepe

| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Una e si pentru tine doar sa lasi din pretenti, vezi de fete mai urate -dragute nu frumoase

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Poti incerca dar nu online, nu recomand relatii la distanta

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Majoritatea acelor fete din lista sunt conturi false(mi-am dat tarziu seama) si fete care m-au adaugat la prieteni doar ca sa se flexeze cu iubitii lor bogati

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.publi24.ro la sectiunea matrimoniale.
Din descrieri par foarte de treaba.

| Theo94 a răspuns:

Sunt aici pentru raspunsuri, si eu sunt din constanta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe plaja. Sigur gasesti cateva happy Poate te vor ruga sa le ungi pe spate cu lotiune solara.

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

La plaja nu gasesti niciuna ok. Toate pline de fite si de mana cu iubitii lor bogati.

| Rihhana1 a răspuns:

La mare la soare.
Continuarea o stii tu.laughing

| Pati2500c a răspuns:

Pe plaja? happy

| alexalx1234 explică (pentru Pati2500c):

Am dat doar de pitipoance pline de figuri pe plaja.

| Pati2500c a răspuns (pentru alexalx1234):

laughing nu sunt din constanta deci nu stiu

| alexalx1234 explică (pentru Pati2500c):

Pai vad ca nu imi raspunde nimeni din Constanța

| Pati2500c a răspuns (pentru alexalx1234):

Poate ca in constanta nu exista fete dragute laughing