| username75 a întrebat:

Unde pot gasi in constanta o piscina/bazin de inot la un pret destul de rezonabil si cam cat costa? nu imi trebuie pentru o perioada lunga de timp, doar vreo luna doua, cat sa fac recuperari pentru picior. happy

Răspuns Câştigător
| sorr a răspuns:

Ai putea sa mergi la herculane. apa este cu surf ceea ce este foarte bine. Tatal meu a avut apa la picior si am stat 2 saptamani in vacanta si ia trecut, deoarece a facut si tratament... sunt niste cabanute foarte frumoase 2 paturi. si este 30 de lei pe noapte! Crede-ma este rezonabilwinking