| Anabelle_5756 a întrebat:

Unde pot gasi magazine converse all star in bucurest? urgent! funda :*

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In afara de magazinele cu incaltaminte sport, stiu ca este un magazin exclusiv Converse. Stiu ca este in sectorul 2, insa detalii nu stiu, pentru ca urmeaza sa merg si eu. Adresa: str. Traian 248, sector 2.

| Elvina a răspuns:

Poti sa te duci la orice mol din lume gasesti acolo All Star. Cauta la Afi Palace Cotroceni sau la Baneasa Shopping City. Bafta!