| FeFy` a întrebat:

Unde pot gasi o rochie ca aceasta http://i55.tinypic.com/27wywdz.jpg... poate o gaseste cineva pe net. sa o comand.

4 răspunsuri:
| simonna a răspuns:

Incearca sa o faci la o croitoreasa

| FeFy` explică:

@antitemepenet19191 acest site este creat pentru a ne ajuta unul pe altul daca nu ai observatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu nu poti cauta site-urile respectiva sau ce? Este un lucru atat de imposibil sa-ti rezolvi singura problemele?
Doamne...nu suntem catelusii tai... pune mana si cauta si singura ca nu o sa te doara capuwinking (sau mana).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draga @FeFy` am observat si sunt cu totu de acord.
Dar tu nici macar nu ai specificat daca ai cautat si nu ai gasit, ceea ce imi zice ca nu m-am inselat in privinta ta deoarece doar prin faptul ca m-ai votat cu stupid e o dovada destul de clara ca te-ai ofticat ca am avut dreptate.
Asa ca nu te mai oftica ca s-ar putea sa slabesti si nu mai incapa rochia pe tinewinking.