| PlaiCuBoi a întrebat:

Unde pot gasi sau comanda bratari cu echipe de fotball marci(adidas, puma, rebook, nike) pe internet sau in magazine din tg-mures?

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Daca echipa e din Romania, poti intra pe site-ul echiper respective la sectiune shop si gasesti acolo. Daca e din alta tara, cauta si tu pe google. happy

| GSilviu a răspuns:

Poti incerca la mall, hervis, promenada...
daca vrei cu FCM incearca la magazinul oficial(de pe strada revolutie, la iesire din centru din fata Catedralei Mari)