| MyKandreea98 a întrebat:

Unde pot gasi si eu un pieptene de tapat? sunt din buzau. dau fundahappy

1 răspuns:
| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Poti sa cauti pe okazii.ro sigur au...am vazut ca au set de 10 piepteni asta e definita: Set de 10 piepteni diverse modele (pentru tuns, coafat, tapat) ideale a fi folosite in saloanele de coafura sau acasa, pentru o coafura cat mai reusita.Sunt facuti dintr-un plastic usor de curatat si se pot steriliza la sterilizatorul cu UV.
Produsul se livreaza in husa transparenta. costa 10 lei toti dar inca 7 l-ai livrare...ori unde in Romania http://www. okazii.ro/catalog/56523969/set-10-piepteni-pentru-coafor-frizerie.html...