| miaw a întrebat:

Unde pot revedea filmul spitalul groazei online gratis? mentionez ca a fost difuzat pe kanal D, actorul principal este un tip chel:]]]]]xD...

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca pe w w w. cinemaxx. r o si cauti acolo filmul, succes. Scz, ca l-am scris asa dar era suspect de piraterie tongue

1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mare branza laughing la cum arata spitalele din Roumania nu iti trebuie decat sa-ti petreci o singura zi intr-un spital si te saturi de filme de groaza