| sunshine19680925 a întrebat:

Unde pot sa gasesc in iasi adidasii supra tk society purple?

Multumeschappy

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu cred ca exista pe undeva prin iasi asa ceva doar daca faci comanda pe net ii vei avea

| sunshine19680925 explică:

Multumesc @Ourano.Am cautat cred ca peste tot.Singura mea speranta era sa intreb, sa vad, poate totusi stie cineva. A gasit cava la 480ron in Intersport(originali Adidas), dar nu sunt Supra TK Society.Cred ca ma voi indrepta spre ei.

Multumesc oricum foarte multhappy

| velicue a răspuns:

Salut incearca aici, poate gasesti ceva purple http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Iti mai recomand de la noi site-uri de incredere care vand supra originale
brud.ro, mycloset.ro, b-mall.ro, olliegangshop