| Oani a întrebat:

Unde pot sa gasesc si eu niste carti cu bancuri\glume?(in bucuresti). si daca ati sti un pret ceva...plz urgent

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La orice librarie gasesti asa ceva

| Psihiatra a răspuns:

Nu poate fii mai mult de 20 de roni.depinde de editura si marime

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Incearca si la chioscurile de ziare! Nu sunt foarte scumpe...

| A_7901 a răspuns:

Am vzut in librarii si la un chiosc de ziare. Cea pe care am vazut-o la chiosc era subtire si era 1 leu.

| amy_3939 a răspuns:

In orice librariebig grin. O carte d acest gen costa in jur de 10 lei, dar am gasit chiar si la 5 lei si este o carte ff amuzanta